Tooted

Tooted

Mustsõstra ketšup 6€

Ilusa vanamoodsa pakenduse, kuid värske maitsega moos. Parimaks kogemuseks soovitame tarvitada lihatoodetega. Mustsõstra ketšup on maitselt algul hapuka mustsõstaraga ning järelmaitsena ilmub vallatu kaneel. Sobib väga hästi nii kingituseks kui ka niisama koju tarbimiseks. Soovituslik hoida jahedas, ei sisalda säilitusaineid.

Tšillimoos 6€

Ilusa vanamoodsa pakenduse, kuid värske maitsega moos. Tšillimoosi sobib väga hästi süüa näiteks koos juustu, kartuli, liha, makaronide või muude soolaste toitudega. Maitselt meenutab tšillimoos magushaput kastet koos vürtsika järelmaitsega. Sobib väga hästi nii kingituseks kui ka niisama koju tarbimiseks. Soovituslik hoida jahedas.

Vaarika-piparmündi moos 6€

Ilusa vanamoodsa pakenduse, kuid värske maitsega toode. Sobib väga hästi kõige magusaga. Maitselt meenutab meie vaarika-piparmündi moos klassikalist kodus tehtud vaarikamoosi, millele järgneb õrn piparmündi maitse. Sobib väga hästi nii kingituseks kui ka niisama koju tarbimiseks. Soovituslik hoida jahedas, ei sisalda säilitusaineid.

Sidruni-ingveri moos 6€

Ilusa vanamoodsa pakenduse, kuid värske maitsega moos. Parimaks kogemuseks soovitame tarvitada kas tee sees suhkruasendajana, saial või juustuga. Sidruni-ingver maitse ilmneb algul magus sidrunina ning järelmaitsena tuleb ingver. Sobib väga hästi nii kingituseks kui ka niisama koju tarbimiseks. Soovituslik hoida jahedas, ei sisalda säilitusaineid.

Maasika-basiiliku moos 6€

Ilusa vanamoodsa pakenduse, kuid värske maitsega toode. Sobib väga hästi kõige magusaga. Maitselt meenutab meie maasika-basiiliku moos klassikalist kodus tehtud maasikamoosi, millele järgneb õrn basiiliku maitse. Sobib väga hästi nii kingituseks kui ka niisama koju tarbimiseks. Soovituslik hoida jahedas, ei sisalda säilitusaineid.

 

Mooside komplekt 15€

Sisaldab kolme moosi- Tšillimoos, mustsõstra ketšup ja vaarika-piparmündi moos. Sobib väga hästi nii kingituseks kui ka niisama koju tarbimiseks.